Тернопільських студентів запрошують стати міжнародними лідерами

Бути лідером – надзвичайно важливо у наш час. Такі люди, як Стів Джобс, Білл Гейтс змінили світ, досягнули великих результатів завдяки тому, що вони були справжніми лідерами. Ці люди починали свій шлях до успіху з простого усвідомлення важливості лідерської позиції в усіх аспектах життя. Сьогодні є справді досить багато можливостей для змін. Чому нам просто не встати і не почати діяти?
З 21.12 по 20.01 проводиться набір в міжнародну організацію AIESEC на програму ««Global Leader» для людей, які цікавляться саморозвитком, прагнуть щось змінити у своєму житті та в суспільстві, проводити час надзвичайно весело та корисно.
Ставши членом молодіжної організації AIESEC ти не лише приєднаєшся до активної молоді чи організовуватимеш заходи у Тернополі, а й зможеш змінювати своє оточення на краще ! AIESEC – це розвиток, який приносить успіх.
Що тебе чекає? Досвід підготовки та реалізації міжнародних соціальний проектів, робота в команді, нові друзі не лише з України, а й з усього світу,практика іноземної мови, спілкування з іноземцями та проактивними, оригінальними людьми, участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, можливість спробувати себе у тому напрямку який тобі подобається: маркетинг, продажі, проектний менеджмент та міжнародні відносини.
Стань на крок попереду ніж твої однолітки! Розвивайся разом з AIESEC!
Детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://aiesec.ua/global-leader/

Коментарі вимкнені.