Тернопільський біатлоніст потрапив до списку кращих

16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якого підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпа.

Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.

Тернопільський біатлоніст Назар Цебрінський разом з Дмитром Івасенком та Віталієм Трушем претендують на звання «Краща команда року». Нагадаємо, юніорська збірна України з біатлону здобула «срібло» на світовій першості в естафеті.

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги» визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії.

Але до думки прихильників українського спорту також організатори обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування «#likejunior» буде визнано українського улюбленця.

Усі номінації можливо подивитися на офіціному сайті церемонії.

Коментарі вимкнені.