Тернопільський чиновник збирається в області об’єднувати училища?

Голова облради Віктор Овчарук, заступник голови Любомир Крупа ознайомились із діяльністю закладів профтехосвіти Кременецького району.

У зв’язку із внесеними змінами у закон України «Про державний Бюджет» такі навчальні заклади повинні фінансуватися з місцевих бюджетів, що створює ряд проблем. Не оминули вони і Почаївське вище професійне училище, яке відвідали очільники обласної ради.

Тут готують за спеціальностями: тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, кухар, кондитер, бармен, офіціант, агент з організації туризму, оператор комп’ютерного набору.

Безперечно, відсутність коштів відбилась на матеріально-технічній базі закладу. Тут далеко не презентабельні приміщення та побутові умови. Директор Анатолій Голуб загострює увагу саме на матеріальних негараздах училища.

«Саме тому, що є суперечності у фінансових питаннях при передачі повноважень утримання ПТУ з державного на місцеві бюджети, – говорить голова обласної ради Віктор Овчарук, – ми зараз наполегливо вивчаємо роботу усіх закладів профтехосвіти області. Без оптимізації галузь не обійдеться!»

Коментарі вимкнені.