Тернопільський майдан перетворили на стадіон

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я в рамках проведення Всеукраїнських масових заходів  „Рух заради здоров’я” з нагоди Всесвітнього дня здоров’я Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” на Театральному майдані м.Тернополя організував змагання з вуличного баскетболу, дворового футболу на майданчику ЮКА, роликових ковзанів, відбувся конкурс малюнку на асфальті на спортивну тематику, а лікарі комунальної установи Тернопільської обласної ради “Центр здоров ‘я”

вимірювали тиск всім бажаючим та надавали консультації щодо здорового способу життя.

Свято на центральному майдані міста розпочалось ще зранку, де любителі велотріалу із захопленням спостерігали за показовими виступами спортсменів. Ближче до обіду  майдан заполонили любителі вуличного баскетболу, які  заповзято готувалисть до початку змагань – повторювали передачі, виконувпали кидки по баскетбольному кільцю, “доводили до автоматизму ” раніше напрацьовані комбвінації.  Змагання з вуличного баскетболу були наймасовішими, адже в них взяло участь аж 25 команд.

У віковій групі до 18 років перше місце виборола команда “Дно”, друге місце у команди  БК “Пахлава”, третє місце –  у команди ЛІМС, у віковій групі 18 років і старші перемогу здобула команда “Сімпсони”, на другому місці команда “Лімони”, третє місце – у команди “Шотайм.” Серед дівчат перемогу здобув БК ” ТЖК”, на другому місці – ” Де ікс Корпорейшн “,  на третьому –

команда “Снікерс”.

Тим часом неподалік від головного майдану міста, на бульварі Т.Г.Шевченка  проходили не менш цікаві змагання з роликових ковзанів.

Учасники змагались у проходженні слалому – 20 фігур. Серед  дівчат 2003 року народження та молодші перемогу виборола Наталя Федишин, на другому місці – Люба Нужна, на третьому – Аля Репнінська.  Серед дівчат

2001-2002 року народження перше місце виборола Вікторія Сиротюк, друге місце завоювала Віта Ханас, третє – Тетяна Ярош. Серед дічат 2000 року і старші перемогу здобула Тетяна Тарнавська, на другому місці – Марта Синоруб, на третьому – Анастасія Романів. Серед юнаків виграв Владислав Денисенко, Гач Максим був другим, а третє місце – у Романа Куріци.

Любителі позмагатись  на майданчику ЮКА на шляху до омріяної перемоги теж долали усілякі першкоди. А перемогла у виснажуючих, але цікавих  іграх – команда ДЮСШ у складі Максима ЧІПА та Юрія Вівчара,

друге місце у Любчика Ленишина та Віталія Cуходольського з вельми оригінальною назвою “Вар’яти”, третє місце виборола команда “Барселона” у складі Олега Борищука та Вадима Середи.

37 юних художників малювали на асфальті на тему “Рух заради здоров’я”.

А перемогла в конкурсі малюнка на асфальті Мар’яна Дручок, на другому місці – Анжела Швайка, на третьому – Галачук Роман.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами медалями, кубками та призами обласного центру “Спорт для всіх.”