У Тернополі транспортна революція (фото)

Тепер під мостом біля шостого магазину зможе проїхати не одна, а дві машини.

– Це місце, яке завжди створює додаткові затори, тяжко проїхати. І з кожного боку буде дві полоси в одну сторону для проїзду і окремо буде відведена ділянка для пішохідного переходу, – розповів міський голова Сергій Надал про реконструкцію.

За словами заступника міського голови Владислава Стемковського, аби не утруднювати рух транспорту на даній ділянці, роботи проводитимуть по-черзі на кожній полосі.

Через це від сьогодні змінено схему руху під залізничним мостом в районі транспортної розв’язки вулиць Збаразька – Бродівська – С. Крушельницької – Вояків дивізії “Галичина” – Галицька.

З метою забезпечення потреб в перевезеннях мешканців міста, рух громадського транспорту буде організовано наступним чином: автобусні маршрути № 13, № 19 – вул. Збаразька – вул. Бродівська – вул. За Рудкою – вул. Чехова – вул. Крушельницької і далі по маршруту;

Автобусний маршрут № 8 – зі сторони вул. Бродіської – вул. За Рудкою – вул. Чехова – вул. Крушельницької – вул. Б.Хмельницького і далі по маршруту. Всі решту – вул. Збаразька – вул. Вояків Дивізії Галичина – вул. Руська і далі по маршруту.

Фото Іван Омелян

Коментарі вимкнені.