Тернопільський мер Сергій Надал відсторонив Владислава Стемковського від посадових обов’язків

stemkovskyjВідповідне розпорядження, підписане міським головою, з’явилось на сайті міської ради.

У зв’язку із незадовільним станом утримання та прибирання міста у зимовий період:

1.Відсторонити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В. від посадових обов’язків в частині здійснення координації роботи управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

2.На зимовий період 2016-2017 рр. координацію управління житлово-комунального господарства,благоустрою та екології покласти на міського голову Надала С.В.

3.Внести зміни до розпорядження міського голови від 12.11.2015 р. №333 «Про посадові обов’язки, розподіл повноважень та взаємозамінність в Тернопільській міській раді»:

– в додатку 2 до розпорядження з графи «Координує діяльність» посадових обов’язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В. вилучити пункт 1 «Управління житлово-комунального господарства,благоустрою та екології»;

– в додатку 2 до розпорядження графу «Координує діяльність» посадових обов’язків міського голови Надала С.В. доповнити пунктом 7 «Управління житлово-комунального господарства,благоустрою та екології».

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Коментарі вимкнені.