Тернопільський стадіон зганьбили на всю Україну

Ми писали про те, що 13 квітня ФК «Тернопіль»  з рахунком 1:0 виграли у стрийської «Скали». Гол на 27 хвилині забив І. Сороцький. Тернополяни мали ще можливості забивати, але чи майстерності забракло, чи простого фарту. На 67 хвилині м’яч міг двічі побувати у воротах стриян, але майстерно та надійно зіграв воротар гостей.

Головний тренер стрийської «Скали» Володимир Рева розповів Вголосу про останній матч своєї команди в Тернополі.

На такому полі, яке було у Тернополі, грати неможливо, – каже Володимир Сергійович. – То було швидше регбі, аніж футбол. Цей матч ми пропонували зіграти на нашому штучному полі у селі Довгому. На мій погляд, це був би вихід з ситуації. Суперник не погодився з такими умовами і ми грали у Тернополі. Поле не відподало вимогам, однак, як то кажуть, футбол грають за будь-якої погоди. Якщо м’яч відскакує від газону, то матч проводити можна.

Усі наші козирі, а саме комбінаційний та швидкісний футбол, були биті цим полем. Наш суперник був більше пристосований до вертикального розвитку атак. Вони грали верхом і мали на цьому перевагу. До цього поля суперник був більше адаптований. У боротьбі та підборах ми програли.

В одному з епізодів Пришнівський увірвався в штрафний майданчик суперника, де був збитий захисником. Арбітр додумався дати йому жовту картку за симуляцію. Як показує перегляд відео, контакт з Володимиром був. Це був той момент, коли ми могли відновити статус-кво. У другому таймі матчі ми здебільшого не поступалися супернику, однак забити не змогли. В атаці не було агресивності.