Тернопільський студент заспівав пісню “Океану Ельзи” краще, ніж учасники різних талант-шоу

Спів тернопільського темношкірого студента Леонардо сподобався Святославу Вакарчуку, лідеру неймовірно популярного гурту «Океан Ельзи».

Ще 26 квітня Леонардо розмістив у мережі youtube відео, на якому виконує пісню «Така як ти». З того часу воно набрало понад три сотні “лайків” та понад 11 000 переглядів. І лише тепер його побачив та оцінив музикант, композитор та автор, емоційний тренер «Голосу країни».

–       Ще жоден учасник всіляких талант-шоу не співав мою пісню так чесно і красиво як цей простий хлопець, – написав у своєму твіттер-акаунті Святослав Вакарчук.

Леонардо (праворуч) зі знайомими. В руках – квитки на концерт “Океану Ельзи” в Тернополі

Як розповіли «Погляду» студенти тернопільського медичного національного університету, в якому навчається темношкірий талант, Леонардо є прихильником творчості «Океану Ельзи», у нього навіть були статуси Вконтакті: «Моя маленька незалежність», «Майже весна!». А 28 травня він разом із друзями відвідав концерт гурту на тернопільському стадіоні та слідкував за сценою з другої фан-зони.Знайомі хлопця кажуть, що він намагається спілкуватися з ними українською мовою. А в плейлисті має безліч пісень «Океану Ельзи», “С.К.А.Й” та «Земфіри». Щоправда, не завжди Леонардо добре вдається спілкуватися українською мовою. У соцмережах, кажуть знайомі, він спілкується з допомогою перекладача google. Але, як помітно на відео, україномовну пісню він вивчив дуже добре і дійсно вклав у неї свої емоції та переживання.

На жаль, поспілкуватися із самим Леонардо “Погляду” ще не вдалося. Але якщо це стане можливим, ми обов’язково розповімо вам, звідки в темношкірого іноземця така любов до гурту “Океан Ельзи” та чому він обрав саме пісню “Така як ти”.

 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.