Тернопільський студент здобув стипендію французького уряду

ТНТУ вітає студента кафедри програмної інженерії Мудрика Івана (напрям підготовки 6.050103 «Програмна інженерія») та його наукового керівника, доктора фізико-математичних наук, професора Петрика Михайла Романовича з перемогою у міжнародному конкурсі на здобуття стипендії французького уряду, наданої Посольством Франції в Україні для навчання за Програмою Подвійних дипломів магістрів за спеціальністю 8.05010302 — «Інженерія програмного забезпечення».

Навчання відбуватиметься в одному з найпрестижніших університетів Європи — Університеті П’єра і Марії Кюрі (Сорбонна — ПАРИЖ 6).

Цей високий результат здобуто завдяки дієвому довготривалому науково-освітньому співробітництву, що розвиває колектив кафедри програмної інженерії та Центр франко-української наукової кооперації і підготовки персоналу ТНТУ ім. І. Пулюя з лабораторіями університетів Франції, зокрема спільний українсько-французький проект ДНІПРО (співкерівники М. Петрик і Д. Кане) в рамках Програми спільних дій між Україною і Францією в галузі науково-технологічного співробітництва.

Коментарі вимкнені.