Тернопільський ЦНАП став тепер ще прозоріший

Від тепер за тим, що відбувається у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) на вул.Острозького можна спостерігати онлайн. А якщо гарно прислухатись, то можна й почути розмови (Спостерігати можна ТУТ).

Веб-камеру у приміщенні було встановлено вчора працівниками Комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”

Нагадаємо, що всього у місті  вже більше сотні камер.

Тернополяни та мешканці різних куточків планети тепер мають змогу переглядати файне місто у багатьох ракурсах. Всі веб-камери працюють в онлайн режимі та дають змогу спостерігати цілодобово за тим, що відбувається в режимі реального часу.

Камери встановлені в місцях концентрації ДТП, великих площах міста, а також біля нічних розважальних закладів та магазинів. Завдяки спеціально створеному інтернет-порталу http://webcam.te.ua/ кожен бажаючий може у режимі он-лайн переглядати відео з камер.

Даний проект реалізований спільно Тернопільською міською радою (в особі Комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”), провайдерами телекомунікацій “БіттерНет” та “Колумбус”, компанією “Нексус”, маркетинговим центром “Далі”. Сайт надає можливість вільного он-лайн перегляду частини публічних камер СЦВМТ, кількість котрих постійно збільшується.

-1 thoughts on “Тернопільський ЦНАП став тепер ще прозоріший

  • 17:55 | 25.12.2014 о 17:55
    Permalink

    Цим проектом Тернопіль став першим в Україні. І єдиним.

  • 09:34 | 26.12.2014 о 09:34
    Permalink

    А чому досы немає камери в кабінеті Надала і Камінського?

Коментарі вимкнені.