Тернопільський університет вже розпочав розважати своїх студентів

Новий сезон арт-зустрічей «НЕформат» відкрито у Тернопільському національному економічному університеті! І знову на Майдані знань ТНЕУ зібралися талановиті юнаки і дівчата, щоб продемонструвати красу поезії, захопливу гру на гітарі, а також чудові пісні, які подарували глядачу незабутні емоції. Захід провели ведучі Юрій Дзюла та Зоряна Вовк, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Упродовж вечора глядачі активно підтримували своїх колег-студентів, котрі виступали на імпровізованій сцені на сходах рідного університету. Атмосфера свята була по-родинному теплою, і, звісно, не обійшлося без подарунків: кожен учасник «НЕформату» тягнув своєрідний лотерейний квиточок. Комусь випали в дарунок блокноти і ручки, такі необхідні, щоб записувати свої нові твори; комусь – косметичні засоби, аби завжди виглядати привабливо; інші отримали жетони на запашну каву, адже кавова машина чекала на кожного, щоб насолодитися найрізноманітнішими ароматами цього напою; ще іншим дісталася ювілейна чашка з логотипом університету, а також CD-диск із піснями найкращих виконавців вишу. Студенти мали нагоду взяти участь і в цікавих іграх.

Справжньою родзинкою свята був виступ Василини Зозулі (ZOZULYA) – талановитої тернопільської співачки, кліп якої «Чорне і біле» активно ротують на каналі М2. Чудовими були також виступи чарівної співачки на ім’я ZorNica, і, безперечно, університетського улюбленця, студента ТНЕУ, талановитого співака Павла Тютюнника.

Свято вдалося на славу, тож організатори заходу – працівники відділу гуманітарної освіти та виховання – чекатимуть усіх на наступній арт-зустрічі «НЕформат», що відбудеться уже менше ніж через місяць.

Comments are closed.