Тернопільським дітям розказали про вибухові предмети та вчили гасити пожежі

Недаремно кажуть, що всі професії потрібні, всі професії важливі! Саме цю просту істину намагались ще раз підтвердити організатори акції «Місто професій» , що пройшла в суботу 6 вересня в м. Тернопіль.

Влаштуватись на роботу, спробувати себе в різних професіях, отримати умовну заробітну плату та витратити її на солодощі – такою можливістю скористалися усі бажаючі. Не залишилися осторонь та із задоволенням підтримали ініціативу міжнародного ділового журналу “Community” і тернопільські рятувальники

Усім учасникам було запропоновано випробувати свої сили на шести майданчиках, які розгорнуло Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Що таке вибухонебезпечні предмети, які вони бувають і як з ними треба поводитись, розповіли дітям спеціалісти-піротехніки. Крім того кожен бажаю міг ознайомитись з спорядженням, яке сапери використовують в роботі та з його допомогою знайти умовні боєприпаси, які заздалегідь буди закопані на майданчику.

Вишикувалась величезна черга з бажаючих погасити умовні пожежі за допомогою вогнегасника та пожежного ствола, ознайомитись з можливостями пожежної техніку, аварійно-рятувального обладнання та засоби індивідуального захисту.

Величезне зацікавлення викликав майданчик, на якому позаштатна кінологічна група управління демонструвала роботу справжніх собак-рятувальників. Дітлахи з радістю гралися з четвероногими рятувальниками , виконували різноманітні завдання.

Крім цього, зважаючи на події, які відбуваються на сході нашої країни, психологи Управління провели акцію «Подаруй солдату веселку». За розкладеними столами декілька годин юрбились тернополяни різного віку – наймолодшій Яринці було 2,5 рочки, а вік найстаршого художника сягав 62 років. Адже до дитячої акції долучались мами, тати, бабусі – у багатьох сім’ях чоловіки та сини Тернопільщини захищають кордони нашої країни від ворога.

Акція «Місто професій» подарувала дітлахам вир емоцій та вкотре нагадала юним українцям ази безпечної життєдіяльності.

Коментарі вимкнені.