Тернопільським міліціонерам вручили сертифікати на житло

Шестеро працівників міліції отримали державні нагороди на урочистостях з нагоди започаткування процесу відбору кандидатів до патрульної поліції Тернополя.
За сумлінне виконання службових обов’язків, професійну майстерність, мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, указом глави держави медаллю «Захисник Вітчизни» нагороджено Андрія Дудара, Василя Федоркова, Андрія Меліша, Олександра Сімонова, Ростислава Кулика та Володимира Ковцуна, повідомили в СЗГ УМВС України в Тернопільській області.
Відзнаки правоохоронцям вручив радник Міністра внутрішніх справ України Іван Стойко. Він урочисто привітав працівників міліції та побажав, перш за все, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя. Іван Михайлович також вручив тернопільським міліціонерам сертифікати на житло. Квартири отримали ветерани органів внутрішніх справ та працівники міліції. Ключі від нового помешкання отримала і вдова загиблого працівника ОВС Нінель Добровольська.
З нагоди свята Дня Захисника Вітчизни орден «Честь і слава» отримали ще шестеро працівників міліції, учасників антитерористичної операції на сході країни.

Коментарі вимкнені.