Тернополем святковим маршем пройшли «Правий Сектор» та «Азов» (фото)

Сьогодні, 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери святкує свою 22 річницю. В цей день “тризубівці” і бійці 6 ЗБАТ ДУК «Правого Сектору» Тернопільщини взяли участь у святковому марші.

Святкова хода спільно з бійцями ГО ЦК «Азову» та іншими тернопільськими громадськими організаціями розпочалася від пам’ятника Степану Бандері і пройшла центром міста біля Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів, де учасники маршу виконали марш січових стрільців та вшанували пам’ять репресованих і політв’язнів хвилиною мовчання.

Далі бійці 6 ЗБАТ ДУК ПС разом з іншими учасникими урочистого маршу пройшли до площі Героїв Євромайдану, аби віддати честь і вшанувати загиблих Героїв «Небесної Сотні» біля тимчасово встановленого меморіалу.

Також бійці 6 БАТ ДУК «Правого Сектора» вшанували пам’ять загиблого побратима Степана Стефурака й поклали квіти до встановленої меморіальної дошки на стіні 2 корпусу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Коментарі вимкнені.