Тернополян можуть навчити мистецтву ножового бою

У Тернополі триває реалізація соціального проекту «Дике поле», у рамках якого школярів старших класів та коледжів міста навчатимуть культури поводження з холодною та вогнепальною зброєю. Як розповідає організатор проекту Микола Більчук, навчання уже розпочалися у школі допризовної підготовки міста і учням заняття дуже подобаються.

«У нас заплановано провести комплексні заняття з питань культури поводження зі зброєю, ознайомлення з юридичними, психологічними та технічними нормам. Будемо поєднувати теорію, практику та намагатимемося залучити усіх старшокласників міста, а згодом і студентів ВНЗ. Наразі працюємо систематично із школою допризовної підготовки», – каже Микола Більчук.

Реалізація проекту забезпечить відповідальне ставлення та свідоме використання дозволеною законом зброї в цілях самозахисту та охорони громадського порядку.

Зазначимо, що більше року у Тернополі діє військово-патріотичний вишкіл «Захисти свій дім». В рамках цієї громадської ініціативи проходили первинну військову та тактико-медичну підготовку представники добровольчих батальйонів, медиків, журналістів, які потім відбували в зону проведення антитерористичної операції. Саме інструкторський склад цього вишколу розпочав соціальний проект «Дике поле», у рамках якого згодом буде відкрита школа ножового бою.

Коментарі вимкнені.