Тернополян просять підтримати проект “Хатіко”

sobakaІдея соціального підприємства прийшла до мене відносно недавно  в 2013 році. В той час я шукала дієвий механізм, щоб розвинути діяльність ТОГО «Ноїв Ковчег», активними членами якого ми з чоловіком є з 2009 року. Я бачила, як вибиваються з сил люди, як хронічно нічого не вистачає. А ПРОБЛЕМА??? Та вона ГІГАНТСЬКА… в кожному населеному пункті, на трасах по цілій Україні…
Ці люди, наші волонтери і активісти,  щодня роблять непомітний людських подвиг – вони рятують, вони годують, вони прилаштовують. Та і не тільки вони – я по Тернополю знаю десятки людей, які серйозно підходять до справи опіки безпритульних тварин. Вони ловлять косі погляди або вступають у конфронтацію із сусідами, для того, щоб Бодай трохи полегшити перебування безпритульних братів наших менших. ВІД МЕНЕ ВАМ, ЛЮДИ, низький уклін – Божого вам Благословіння, підтримки та Любові.

Так ось, цим людям потрібна дієва підтримка у їхній нелегкій справі  – вудка, якою вони зможуть заробляти на допомогу. Бо відривати якійсь крихти від себе можна, проте багато на ці крихти не вирішиш…

Тому в Українському  Католицькому Університеті я почула про ідею створення соціальних підприємств – таких, які здатні заробляти самі на себе і на вирішення конкретного соціального питання. Такі підприємства широкого представлені у цивілізованих країнах, а для нас – це просто знахідка. В Україні вже також є такі структури, проте поки що лічені одиниці.
Зараз ми маємо намір створити саме таке підприємство – центр швидкої допомоги та комплексної діагностики для хатніх та безпритульних тварин. Для цього ми самі вже почали створювати відповідну базу і привертати надійних й відповідальних людей.

Ми хочемо надавати такі потрібні нашому місту послуги і спрямовувати 50 % свого прибутку на розв’язання проблеми безпритульних тварин.

А інших 50 % – нарощувати матеріально-технічну базу і  зростати.

Як фаховий управлінець,  підприємець і маркелотог я бачу в цьому майже єдиний шлях вирішення не тільки нашого питання, а й багатьох інших у нашій громаді.
Тому, друзі, зверніть увагу на наш проект «ХАТІКО», віддайте за нас ваш голос. Дайте шанс для початку Тернополю отримати суттєву платформу для заробляння коштів, яка, у свою чергу, буде тільки примножувати можливості.

Дякую усім тим, хто вже нас підтримав і має намір це зробити!

Зробіть реєстрацію на сайті чи сходіть з паспортом у ЦНАП, що по вул. К, Острозького, у приміщені 1-міської поліклініки. Кожен ваш голос має значення!

Олена Дайнека

Коментарі вимкнені.