Тернополянам пропонують познайомитись з унікальною система розвитку та оздоровлення людини “Цигун”

31 жовтня о 18:30 в НД Перемога, м Тернопіль відбудеться знайомство з унікальною система розвитку та оздоровлення людини ЦИГУН.
Цигун – це унікальна система розвитку та оздоровлення людини, в основі якої лежить ідея про існування певної енергії “ци”. Слово “цигун” дослівно можна перекласти як “робота з енергією”.
Чи задумувались Ви:
чому так часто не можете довести почату справу до завершення?
чому зранку прокидаєтеся втомленими і не можете розпочати день без чашки кави?
чому часто хворієте, почуваєтеся нещасливими і не отримуєте задоволення від життя?
Вся справа в тому, що в вас недостатньо енергії, яку китайці називають «ци».
ЦИ – це частина Вашого життя, вона вже Є в Вас, Вам потрібно лише навчитися її відчувати. В будь-яке бажання: зцілитися та бути здоровим чи глибше пізнати себе, купити квартиру чи машину, відкрити власний бізнес чи прожити 100 років, та зрештою будь-що, в першу чергу Ви вкладаєте свою ЦИ. І якщо цієї енергії в Вас достатньо, то Ви зможете реалізувати свою мрію і досягти успіху.
На нашій лекції ви почнете вчитися відчувати ЦИ. Дізнаєтеся, куди вона “дівається’ і як підвищити рівень своєї енергії природніми способами, без вживання хімічних енергетиків та ліків.
Усі вправи є реально діючими. Їх ефективність відшліфовувалась на протязі тисяч років на території сучасного Китаю. Настав час і Вам познайомитися з цією унікальною системою під назвою Чжун Юань ЦИГУН, школи Майстра Сюй Мінтана!
Проводить лекцію кандидат технічних наук, автор та співавтор понад десятка книг по Чжун Юань цигун, відеофільмів та навчальних програм, яка працює з керівником школи, Грандмайстром Сюй Мінтаном, Тамара Мартинова (м.Київ)!
Тамара Іванівна вже більше 25 років проводить лекції та навчальні семінари по системі Чжун Юань цигун в країнах СНД а також в Америці, Канаді та країнах Європи і є однією з перших учнів Майстра Сюй Мінтана на пострадянському просторі, куди Майстер привіз цю систему в 90-х роках. Вона є унікальним теоретиком та досвідченим практиком, що є дуже важливим фактором в подібних системах саморозвитку. Тому, приходьте в понеділок,

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Коментарі вимкнені.