Тернополянам соромно за Сергія Надала та міську владу

Тернопільські активісти Тарас Білан та Тарас Герман побували в Одесі – провідували екіпаж корвету «Тернопіль» у День флоту України. Тернополяни завезли морякам потрібні речі.
За словами Тараса Білана, офіцери у рідного міста Тернопіль не просять ні благ, ні регалій, а лише болгарку та зварювальний апарат…
Громадські активісти передали дещо більше. Однак активістів дивує позиція Тернопільського міського голови в цьому питанні.
Совісті вистачає одягнути футболку , та насунути на лису голову кепку з логотипом корвету «Тернопіль». Ходити по місту і розповідати , як він допомагає команді та кораблю. Це все на що його вистачає.
Надзвичайна завантаженість державними справами не дає можливість не те, що поїхати, а хоча б зателефонувати та привітати моряків з Днем Військво-морських Сил України 27.07.2014р.
Ніхто, навіть, не зателефонував з міської ради Тернополя…
Ви знаєте було трішки соромно за наше місто. На усі кораблі приїхали шефи. Привезли хто що міг (краску, електроди, диски до болгарок, кабеля зв’язку, тощо).
А біля причалу, де базується команда Тернополя (на даний момент корабель Шостка)- пустка.
Ніби й не має обласного центру західної України – Тернополя. Не має мера, немає заступників. Не має начальника одного з управлінь. Не має нікого, хто дбає про обороноздатність держави.
В нас лише вистачає совісті добровільно – примусово «збити» з вихователів дитячих садочків по 100гривень , та писати після цього в ЗМІ скільки міський голова Тернополя зібрав коштів для потреб армії…
Стоячи на причалі, під час під’йому прапора було соромно … Соромно за таке відношення, до людей, які не зрадили присязі і вірно служать народу України.

-1 thoughts on “Тернополянам соромно за Сергія Надала та міську владу

 • 10:25 | 30.07.2014 о 10:25
  Permalink

  А МЕР щось може сказати у своє виправдання? Було б непогано, коли б преса взяла інтервю на цю замітку Тараса Білана. Може, і воно все не так?

  • 13:28 | 30.07.2014 о 13:28
   Permalink

   А що тут виправодвуватись? Надал більше поміг кораблю і команді, ніж усі інші активісти разом узяті. Лише він не вважає, що варто кожен раз піаритись на цьому.

 • 12:30 | 30.07.2014 о 12:30
  Permalink

  Надал – Х@ЙЛО!!!

  СВН – ПНХ!!!

 • 13:24 | 30.07.2014 о 13:24
  Permalink

  А згадати, що там був Леонід Бицюра забули??! Бицюра є членом команди Надала! Тарасу Білану вже остаточно мізки поїхали.

Коментарі вимкнені.