Тернополянам заборонили позиватись проти міської ради

22 липня відбулося чергове засідання суду “Вулиця Орлика проти Тернопільської міської ради”.

Як повідомляє у соціальній мережі користувач Вулиця Орлика: «Суд завершився і віра в правосуддя вмерла… Вулиці Орлика відмовили в задоволенні її позовних вимог, оскільки суддя раптом на 5 засіданні вирішив, що ми чомусь не можемо подавати до суду на порушення містобудівного та земельного законодавства. За його словами, цим повинна займатися тільки прокуратура. Детальнішу інформацію ми отримаємо за кілька днів після видачі нам письмового судового рішення».

Нагадаємо, уже більше півроку Тернопіль «гудить» про церкву св. Володимира і Ольги, що на “Дружбі” (вул.Пилипа Орлика), на території якої спочатку масово почали вирубувати дерева, а згодом, вирішили ще й дев’ятиповерхівку будувати. До кого тільки не звертались мешканці прилеглих вулиць. І навіть розпочали збір грошей на добудову церкви, тільки б скасували скандальне будівництво. І писали лист до мера Сергія Надала, як байстрюки до батька, і  до блаженнішого Святослава Шевчука.

За цей час відбулись і протести під міською радою,  і декілька судів.

І вже 16 липня рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду, постановленим за позовом прокуратури міста Тернополя, визнано незаконними та скасовано містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вулиці Гетьмана Пилипа Орлика в Тернополі.

-1 thoughts on “Тернополянам заборонили позиватись проти міської ради

  • 15:22 | 23.07.2013 о 15:22
    Permalink

    Ось то що ті церковники творили з деревами це є злочин . Мікрорайон дружба це єдине місце де навіть повітря чистіше в десятки разів особливо на вул Орлика оскільки транспорту мало ,промислових підприємс немає , спокійно ,тихо лісок близько ну чим не курорт так не треба всьо знищити і побудувати кабак з готелем ; церкву втиснути і тим самим хапнути частину лісової зони . І зараз знову вирубують дерева це просто жах .На мою думку прихожанам цієї церкви треба оголосити бойкот і туда принципово не ходити .

Коментарі вимкнені.