Тернополянка із відзнакою “Жінки III тисячоліття” Наталія Лобас шукає партнера для співпраці

Четверо тернополян повернулися з нагородами із XIII урочистої церемонії нагородження найвідомішої літературної премії країни «Коронація слова», що пройшла 13 червня у Києві. Дипломи та спеціальні відзнаки отримали Галина Шулим, Богдан Мельничук, Алла Бінцаровська , Наталія Лобас. 

Саме Наталія Лобас – викладач польської мови ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидат філологічних наук, поділилася з «Поглядом» своїми враженнями від церемонії «коронації» та отримання спеціальної відзнаки від Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» за збірку колискових для дітей.

–       Враження від шоу – позитивні. Але я трішки переживала, бо лише за два дні дізналася, що номінант конкурсу – з оргкомітету мені подзвонили 11-го червня, – пригадує Наталія Лобас.

Варто зазначити, що Наталя зараз на сьомому місяці вагітності, тому рішення їхати до столиці далося нелегко.

– Це було абсолютною несподіванкою, але, незважаючи на вагітність, вирішила їхати, – пригадує пані Наталя. – Велику роль зіграла підтримка чоловіка, який взяв вихідний на роботі і повіз мене машиною до Києва. Більше ніхто з домашніх про мою участь у конкурсі навіть не знав, тому довелося пояснювати, куди і чого я так раптом їду. Сама церемонія відбувалася досить злагоджено, були різні почесні гості, які вручали нагороди. Була, наприклад, Ольга Фреймут, Іван Малкович, Росава. Виступала і Марічка Бурмака, а «Кому вниз» співали і читали поезію Т.Г.Шевченка.

Наталя розповіла, що їй вручили спеціальну відзнаку у номінації “Пісенна лірика для дітей” від Міжнародної громадської організації “Жінка ІІІ тисячоліття” за збірку колискових для дітей. Журі конкурсу відзначило колискову “Колискова на п’ятницю”.

–       Віршики з цієї збірки почитати нема де, бо вони ніде не друкувалися – такою була умова конкурсу, – каже Наталя Лобас. – Та я нічого і не публікувала, окрім першої книжки “Песик і вітер”, яка вийшла минулого року у видавництві КРОК і якщо не рахувати тієї, що вийшла самвидавом і називається “Отакі-то наші справи”. Я була би дуже рада видати книжечку, а то і більше, але це надто дороге задоволення.

Наталя розповіла, що собівартість гарної кольорової книжки при малому накладі (500 грн) – близько 60-70 грн.

–        У мене зараз лежить зверстана книжка з чудовими малюнками – а нема грошей і спонсора. Ще до однієї книжки (абетки) є всі малюнки, але, знову ж, нема куди її далі запустити. Зараз шукаю видавництво для співпраці, яке би зацікавилося дитячими віршами.

До речі, це вже не перша нагорода Наталі Лобас. В 2011 році вона отримала заохочувальну премію у літературному конкурсі від видавництва “Смолоскип”.

Довідка:

Хто з тернополян і за що отримав нагороди на «Коронації слова — 2013»

Відзнака

Назва твору

Автор

П’єси для дітей

ДипломЧотири чарівні перлиниГалина Шулим, Богдан Мельничук
ДипломПісня рідного краюАлла Бінцаровська

Пісенна лірика для дітей

І преміяУсмішка матусіАлла Бінцаровська

 

Номінація

Назва спеціальної відзнаки

Назва твору

Автор

Пісенна лірика для дітейСпеціальна відзнака від МБФ «Мистецька скарбниця»Молитва за сім’юБогдан Мельничук
Пісенна лірика для дітейСпеціальна відзнака
від Міжнародної громадсько організації
«Жінка ІІІ тисячоліття»
за збірку колискових для дітей
ЗбіркаНаталія Лобас

 Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.