Тернополянка порадила Сергію Надалу з собак варити мило та шити чоботи

До міського голови Сергія Надала тернополяни під час прямого ефіру на УХ-радіо звертаються із питаннями і зауваженнями, які стосуються господарки в місті, через тиждень мер повідомляє, які з прохань вдалось виконати. Однак, інколи слухачі телефонують із незвичайними питаннями і проханнями.

Так, літня бабуся якось просила міського голову зловити безпритульних собак в місті і зварити з них мило за рецептом своєї мами і пошити чоботи з їхніх шкір. Інша пенсіонерка просила міського голову зремонтувати їй газову плитку. Кілька місяців тому на ефіри телефонувала жінка, яка розповідала, що її хочуть отруїти сусіди і задмухують в її двері дим. Чоловік, який часто гуляє в районі Старого Парку, просив, щоби Надал порозганяв ворон.

Регулярно на ефіри міського голови телефонує чоловік із вулиці Крушельницької, який розповідає про особисті житлові проблеми і розлучення з жінкою. Слухач наголошує на тому, що він – слаба людина і каже, що навіть має довідку з “Психоневрологічної лікарні”.

Прямі ефіри можна слухати на радіостанції Ух-радіо, в FM-діапазоні 101,1, або онлайн uhradio.com.ua. Номер студії прямого ефіру – 550 101, – пише Доба.

-1 thoughts on “Тернополянка порадила Сергію Надалу з собак варити мило та шити чоботи

Коментарі вимкнені.