Тернополянку Ірину Кушнір високо оцінили у Києві

Солістка народного театру пісні «Для тебе» ТНЕУ  Ірина  Кушнір (художній керівник Алла Бінцаровська) стала фіналісткою Всеукраїнського телепроекту «Крок до зірок» та виборола друге місце.

Конкурс проходив у три етапи. В першому турі тернополянка виконала пісню «Друзі» за власним вибором. Другий тур передбачав виконання пісенної композиції з кінофільмів чи мюзиклів на казкову тематику. Ірина Кушнір обрала для свого виступу пісню «Добрий світ казок» з новорічного мюзиклу ТНЕУ «І знову Казка подарує диво». Саме з цим твором дівчина увійшла до фіналу телевізійного шоу. За умовами конкурсу на завершальному етапі потрібно було виконати світовий хіт в українському перекладі. Ірина виконала пісенну композицію із репертуару Келлі Кларксон «Прагни до мрії». Танцювальний супровід до пісні створив театр танцю «Птаха щастя» ТНЕУ (художній керівник Любов Борисяк).

Журі під головуванням ректора Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського високо оцінило виступ юної тернополянки і нагородило Ірину Кушнір дипломом ІІ ступеня, – повідомляє Відділ гуманітарної освіти та виховання ВУЗу.

Коментарі вимкнені.