Тернополяни, будьте обережні. Телефонні терористи вийшли на полювання

Управління Служби безпеки України в Тернопільській області повідомляє про значне зростання кількості випадків телефонних дзвінків жителям регіону абонентів зі східних регіонів нашої держави з різного роду повідомленнями

В Україні все більше поширюється телефонний тероризм. Про це повідомляє СБУ в Тернопільській області. За їх інформацією цим цілеспрямовано займаються профінансовані російською стороною структури, які повідомляють неправдиву інформацію, а їх основною метою є залякування та деморалізація громадян України, поширення панічних настроїв та нагнітання соціальної напруженості. Телефонні терористи повідомляють щодо ходу проведення антитерористичної операції, втрат підрозділів ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів тощо.

Для цього прибічники терористів представляються функціонерами об’єднань солдатських матерів, волонтерських структур або просто бойовими товаришами учасників АТО і повідомляють про їх загибель або потрапляння в полон. Зафіксовані також випадки шантажу родичів осіб, що підлягають мобілізації, або вже проходять військову службу, з погрозами розправи у разі, якщо вони не переконають своїх близьких ухилитись від явки в військкомат або дезертирувати з АТО. У переважній більшості випадків «жертв» підбирають у соцмережах, орієнтуючись на уродженців центральних та західних областей, що викладають на свої сторінки фотографії у військовій формі, вираховуючи, у подальшому, телефонні номери їх матерів, сестер, дружин або доньок.

Закликаємо мешканців області не піддаватись на провокації сепаратистів і довіряти виключно офіційній інформації державних структур щодо ходу та результатів АТО. Про будь-які подібні прояви або наміри підриву обороноздатності України просимо терміново повідомляти в Управління Служби безпеки України в Тернопільській області за телефоном 52-90-00.

Коментарі вимкнені.