Тернополяни будуть мати скоро новий генплан?

Тернополяни будуть мати скоро новий генплан.

Засідання погоджувальної комісії щодо розгляду внесення змін до Генерального плану та коригування плану зонування територій Тернополя відбулося у сесійній залі міської ради. Комісія скликана з метою прийняття рішень у спірних пропозиціях громадськості щодо змін у генплан, у яку входить 55 тернополян – представники громадськості, профільні спеціалісти та архітектори.

«Генплан – це перспектива розвитку міста, від якого залежить не лише будівництво житлових споруд, але й розвиток соціальної інфраструктури, інженерних мереж та інших важливих об’єктів, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Попередній Генеральний план був прийнятий шість років тому, за цей час місто розвивалося, окрім того, відбулося чимало змін у законодавстві та у державно-будівельних нормах, які необхідно врахувати у Генеральному плані. Окрім того, зміни у Генплан можна вносити лише раз у п’ять років. Саме тому на початку 2015 року міська рада прийняла рішення звернутися до єдиного спеціалізованого державного інституту «Діпромісто» у місті Київ, щоб фахівці внесли необхідні зміни».

Далі, через засоби масової інформації, міська рада звернулася до тернополян надавати свої пропозиції щодо змін до Генерального плану. Усі пропозиції були передані у інститут «Діпромісто», підготовлено проект змін до Генерального плану міста, що був презентований громадськості даним інститутом в жовтні 2015 року. Згодом відбувалися двічі громадські слухання з 14 вересня по 14 жовтня 2015 року та з 16 листопада по 16 грудня 2015 року.

Тернополяни будуть мати скоро новий генплан?

Коментарі вимкнені.