Тернополяни до Києва їдуть зі старими протигазами (відео)

22 січня ще з 19.00 на тернопільському Євромайдані збиралися чоловіки, які записалися на виїзд в Київ автобусом о 20.00.

Дехто з них помітно хвилювався, тому завчасно прийшов до пам’ятника Шевченку, звідки зазвичай відправляють людей на Київ.

Дехто – грівся біля бочок, або розглядав незрозумілу купу речей перед штабним наметом ГО “Майдан”. Був там теплий одяг, а також ящик із радянськими протигазами.

Хлопці та чоловіки перебирали їх, міряли, питалися в друзів, чи чути, що вони в тих протигазах говорять. Один чоловік спробував навіть одягнути цей ґумовий захисний засіб на час – за чотири хвилини. Проте це йому не вдалося – протигаз виявився замалим. Та ще й ґума на морозі стала “дубовою”.

Старші чоловіки, що проходили повз, радили від’їжджаючим придбати собі захисні креми для обличчя, адже в такий мороз від дотику холодної ґуми можна легко обморозити собі обличчя, вважали вони. Окрім того дивувалися, що тернополяни беруть ці старі протигази.

Також тут роздавали шкарпетки. Білі. З цього приводу тернополяни піджартовували один над одним. Все ж дехто, незважаючи на жарти, просив ще одну-дві додаткові пари.

О 20.00 біля пам’ятника Шевченка на вул.Грушевського, зібралося уже чимало тернополян, бажаючих їхати до Києва. У молодших хлопців був наплічник за плечима, а в старших чоловіків – спортивні сумки чи звичайні сумки “в клітинку”. Когось проводжали жінки, когось – матері чи дівчата. Один студент розмовляв по телефону з мамою, постійно говорив слова: “Не переживай, я скоро приїду, все буде добре, я буду обережний”, але судячи з того, як часто він їх повторював, маму вони не заспокоювали.

О 20.15 автобусів ще не було. Але незважаючи на це та добрячий мороз, в очікуючих чоловіків настрій був бойовим, веселим та піднесеним.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернополяни до Києва їдуть зі старими протигазами (відео)

 • 13:39 | 23.01.2014 о 13:39
  Permalink

  Не треба думати що всі підтримують майдан! Я тернополянин і я проти насильства. Я – за мир! не подобається президент – дочекайтесь 2015 року і переоберіть. А зараз нема чого нагнітати обстановку.

  • 15:20 | 23.01.2014 о 15:20
   Permalink

   А якшо мені подобається президент, а не подобаются його закони 16 січня? Що робити в такому випадку?

Коментарі вимкнені.