Тернополяни масово готуються до Дня народження Надії Савченко

Вітальні листівки, дитячі малюнки, слова привітання та підтримки передадуть тернопільські «батьківщинівці» Надії Савченко до дня її народження.
«11 травня святкуватиме свій день народження незламний символ України – героїчна льотчиця, народний депутат України від «Батьківщини» Надія Савченко. По всьому світу пройдуть масові заходи на її підтримку. Долучитися до акції «Напиши листа Надії Савченко» матимуть змогу всі небайдужі тернополяни», – наголосив голова Тернопільської обласної організації «Батьківщини» Василь Деревляний.
За його словами, привітати нашу Надію зможе кожен охочий тернополянин. Для цього місцева «Батьківщина» пропонує з листами, вітальними листівками, дитячими малюнками чи просто з словами підтримки прийти на Театральну площу Тернополя.
«7 та 8 травня з 12 до 15 години стоятиме намет партії ВО «Батьківщина». Партійні активісти формуватимуть бандероль, яку після закінчення акції передамо до Росії, де незаконно утримують Героя України Надію Савченко», – анонсував подію Василь Деревляний.

Коментарі вимкнені.