Тернополяни можуть позмагатися за звання “Кращого студента України”

Дорогий студенте! Тепер у тебе є можливість не лише щоденно ходити на пари, відвідувати бібліотеку та пити каву з друзями в їдальні, але спробувати поборотися за статус переможця у самому цікавому студентському проекті. Бо незабаром розпочинаються вишівські та регіональні етапи проведення «Кращого студента України-2014».

«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. За оргсприяння Міністерства освіти і науки України проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу.

Ти активний студент, тобі набридли стандартні пари та нецікаві викладачі, ти знаєш, що можеш зробити більше і показати себе з кращої сторони? Тоді ти повинен обов’язково спробувати свої сили в«Кращому студенті України». Але, не забувай, якщо ти хочеш стати головним переможцем, окрім своїх нагород та досягнень, ти повинен презентувати власний проект, який не лише покаже тебе з найкращої сторони, але й принесе користь суспільству.

Кожен із студентів має можливість взяти участь у одній чи навіть кількох номінаціях одразу. У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

– Кращий студент України (комплексна характеристика);
– Кращий студент-аналітик України;
– Кращий студент-громадський діяч України;
– Кращий студент-дизайнер України;
– Кращий студент-медійник України;
– Кращий студент-науковець України;
– Кращий студент-програміст України;
– Кращий студент-спортсмен України.

Щоб взяти учать у проекті потрібно пройти обов’язкову, однак дуже просту онлайн-реєстрацію! Деталі можна довідатися у свого регіонального координатора.

Умовою участі в номінації «Кращий студент України» (комплексна характеристика) є виконання соціального проекту. Увага! Для учасників номінації «Кращий студент-громадський діяч України» також потрібно підготувати громадський проект і презентувати його у вигляді відео чи ppt під час самого заходу.

Реєстрацію шукай на офіційному сайті “Студреспубліка”

Коментарі вимкнені.