Тернополяни намагаються захопити ОДА. Оновлюється (фото, відео)

Близько півтисячі людей о 17 годині  намагались захопити будівлю Білого дому.  Офіційна версія мітингувальників – вони прийшли  на зустріч з депутатами обласної ради.

Під будівлею їх чекало вже чимало міліції у формі та штатському. А в середині будівлі знаходились спецпідрозділи. Мітингувальники пробували декілька разів відкрити двері, проте “правоохоронці” не відступали.

  • “Останніх працівників вивели з Тернопільської ОДА. В фойе міліція, в коридорах ВВ з щитами, є солдати з якимись рушницями. З боку Камінної є чорний вхід, через який і вивели працівників” – повідомляє тернополянин з місця події.
  • Перші двері мітингувальники відкрили, другі їм довелося вламати.  Відтак вони зайшли на перший поверх облдержадміністрації. Спецпризначенці поспіхом залишили його. Люди піднімаюься на 2-ий поверх. Спецпризначенці втекли через чорний хід. Мітнгуваьникам все ж вдалося відстежити їх , навздогін спецпризначенцям лунає: “ганьба” – повідомляє Сорока.
  • Підійшли під кабінет голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, вимагають зустрічі із ним.
    Людям пояснюють, що керівника області немає у приміщенні.Вони кажуть, що готові чекати на нього до ранку.  Повідомляє ТВ4
  • Нечисленні міліціонери покинули пости та відступили перед протестувальниками. Виглядає, що наступ стався стихійно, без організації з боку опозиційних партій. Ті, виламавши вхідні двері та вибивши в них скло, увірвалися досередини.

 

  • Кілька сотень громадян зайняли вестибюль та інші приміщення на всіх поверхах, а також підійшли до прийомної Валентина Хоптяна. Вони співають колядки та вигукують “Банду геть!”. Інші тернополяни стоять на дворі. Автомобілі, які прозджають поруч, сигналять на знак підтримки. Люди продовжують прибувати.Намісник Януковича у своїх кращих традиціях втік з роботи ще пообіді. Немає також жодного із його заступників, навіть “бравого” регіонала Петра Гоча. Пише За Збручем.
  • Як повідомляють журналісти «Інфопростору», автобус із бійцями внутрішніх військ припаркувся біля чорного входу ТОДА, після чого силовикам відкрили двері зі сторони облради, яка знаходиться у тому ж приміщенні, і вони забігли в середину. Вочевидь, це прихаїло підкріплення, оскільки близько тисячі тернополян прорвалися у приміщення «білого дому» і зайняли всі поверхи. Наразі із активістами розмовляє головний міліціонер області Віктор Сак. Людей зараз дуже багато, тому навряд чи силовики вдадуться до якихось агресивних дій
  • Тернополяни чергуватимуть у приміщенні ТОДА допоки в Україні не буде змінено уряд та не буде призначено нового губернатора Тернопільщини.

 


Коментарі вимкнені.