Тернополяни не чекають на інопланетян, а самотужки дають собі раду, копаючи, пхаючи та відгортаючи (фото, відео)

Попри те, що нарікати на комунальні служби міста, котрі начебто «нічого не роблять», набагато зручніше, аніж працювати фізично самому, деякі тернополяни все ж узяли ініціативу в свої руки і самотужки вирішили боротися зі стихією. «Якщо будем чекати на ЖЕКи, комунальників, міську раду, верховну раду, іноплянетян, які мають нам зробити добре – нічого не буде…», – переконані вони.

Першим, ще в обідню пору, показав приклад тернопільський громадський журналіст та відеоопеатор телеканалу ТВ-4 Антон Марчевський. Сьогодні він власноруч розчищав територію перед багатоквартирним будинком, у якому мешкає.

До нього, але вже на своїй вулиці, приєдналася тернопільська чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць.

Увечері  в соцмережах «грозився» взяти лопату в руки і директор найпопулярнішої радіостанції Тернопілля УХрадіо, Юрій Фартушняк.

В цей час, його кум, соратник і друг – депутат міської ради Михайло Окаринський домовився з сусідами, що 17 грудня, з 7 ранку вони будуть разом відгортати сніг у своєму дворі. Для цього навіть чотири лопати знайшли, щоправда, дві з них тріснуті.

Також гуртуються і зовсім незнайомі між собою тернополяни. Так, сьогодні в одному з дворів на масиві БАМ, спочатку двоє, а потім четверо абсолютно випадкових перехожих долучилися до штовхання автівки, яка не могла виїхати під гору і буксувала (див. відео).

Пластун із Бережан Ростислав Антимис, котрий мешкає зараз у Львові, збирає «бригаду», аби на кількох потужних позашляховиках їхати в проблемні «точки» Тернопілля і власноруч відкопувати там автомобілі земляків. Він співпрацює з львівським Автомобільним Клубом любителів позашляхового життя «Львів 4х4». Учасники клубу виїхали «на розвідку», а Ростислав (друг Хома) скликає знайомих до участі в “рятувальній операції”.

–       З собою мати харчі, термос чаю, теплі речі, спальник. Дуже добре б снігову лопату, – пише Хома на своїй сторінці у Фейсбуці.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.