Тернополяни не можуть потрапити на прийом до чиновників бо ті… не приймають

24 червня по обіді в редакцію “Погляду” звернулася тернополянка зі скаргою на прокурора області. Каже, що прийшла в прокуратуру, згідно графіку прийому громадян, але до очільника цієї структури не потрапила. Замість нього її готовий був вислухати прокурор одного із відділів. Це жінку не влаштовувало. Вона каже, що її проблему може вирішити лише головний прокурор. 

До слова, ще зранку журналіст “Погляду” разом з представниками однієї з тернопільських громадських організацій був на прийомі у головного прокурора області – він приймав тернополян згідно графіку.

Також “Погляду” відомий факт, коли після обіду 23 червня, у понеділок, не приймав громадян перший заступник прокурора області. Замість нього до людей також виходив прокурор одного із відділів.

Не вдалося потрапити тернополянам і на особистий прийом громадян до одного із чиновників управління міндоходів у області. Причиною стало те, що людей не записали у спеціальну картку за п’ять днів до прийому, як вимагає законодавство. Тому посадовець, замість прийому громадян, проводив нараду.

Тернополян дивує те, що нова влада декламує прозорість та доступність, але водночас є не такою доступною, як би хотілося. Тому вони планують навіть звертатися зі скаргами до народних депутатів.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.