Тернополяни не полюбляють ловити рибу за гроші (фото)

Другий рік на території парку «Топільче» діє атракціон “Любительська риболовля”. Місце обгороджено огорожею із сітки висотою 1.8 м, а за нею плесо з великою кількістю лавочок та альтанок.
Як запевнив адміністратор, до якого ми зателефонували, інформації про власника даного атракціону він надати не може. За повідомленням 20 хвилин, що вона надалі перебуває у власності приватного підприємця Володимира Ридзя. За договором про співпрацю з КП”Об’єднання парків культури і відпочинку” і даного підприємця, він зобов’язується підтримувати благоустрій території та плеса, яке перебуває у його володіннях. Але аж ніяк не про те, що він має сплачувати оренду за дану територію.
Минулорічний прибуток у місяць складав близько 25 тис. грн. Хоч цьогоріч згаданий вище адміністратор запевнив нас по телефону:
– Не смішіть! Які заробітки? Зароблених грошей ледве хватає на те, щоб прибрати територію і почистити біо-тоалет.
Хоча ціни на відпочинок в атракціоні збільшились порівняно з минулорічними:
альтанка вартувала 120 грн, зараз вже 150 грн
рибалка на одне вудилище 15 грн / 30 грн
кілограм виловленої риби 25 грн / 50грн
Клієнтів охочих порибалити у закритій парковій зоні у понеділок, 9 липня 2012 року, ми не зустріли, але вона і надалі знаходиться за зачиненою хвірткою, яка є під вартою велосипедного замка і вивіскою з номером телефону адміністратора.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.