Журналісти пропонують Надалу відновити довіру громади

Нещодавно “Погляд” писав, що міський голова Сергій Надал ховає свій закордонний паспорт “за сімома замками”, не бажаючи спростувати слухи про неофіційні поїздки закордон. Громадськість цікавиться, звідки у мера гроші на такі мандри. 

Наш колега Андрій Шкула спробував офіційно дізнатися, коли і куди за роки каденції їздив міський голова. Проте на журналістський запит до прикордонників прийшла відповідь, що такої інформації ті не можуть надати без згоди та запиту самого Сергія Віталійовича.

Тож Андрій, від імені редакції, закликав Сергія Надала таки розповісти, куди він їздив, відколи став мером. “Погляд” приєднується до пропозиції колеги та апелює до рішучості мера та його вміння швидко та ефективно знаходити компроміси. У цей переломний для країни час важливим є відновлення довіри, чесності та прозорості у стосунках влади та громадськості.

Мер – особа публічна. То ж природньо, що до постаті Сергія Віталійовича прикута увага громадськості. Людям, особливо на фоні останніх подій в державі, важливо знати не лише як працює, але й як живе міський голова. Зокрема важливе питання, чи живе мер на одну зарплату.

Закликаємо Сергія Надала таки розповісти, куди він їздив, відколи став мером. Пропонуємо Сергію Надалу особисто звернутися до Державної прикордонної служби та попросити надати дані з бази даних “Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України” про всі (!!!) поїздки в період 2010-2014 року з вказанням конкретних дат та кінцевих пунктів призначення. Зробити це можна, написавши інформаційний запит на отримання даних з бази даних (http://dpsu.gov.ua/ua/access/dostup.htm).

Так, приватні поїздки – справа особиста, але в даному випадку є значний суспільний інтерес. Ми сподіваємось, що Сергій Надал покаже, що не лише чесно працює, а й живе та відпочиває.

п.с. Показовим є те, що на відміну від “загадкового” міського голови Сергія Надала, голова ТОДА Олег Сиротюк готовий в любий час показати свій закордонний паспорт. При цьому Олег Мирославович теж спочатку запитує, чому журналістів цікавить цей документ. Але зрозумівши, що показавши його, доведе свою відкритість та прозорість роботи перед громадою, обіцяє таки ознайомити з відмітками про перетин кордону.

 Редакція тернопільського інтернет-видання “Погляд”

-1 thoughts on “Журналісти пропонують Надалу відновити довіру громади

 • 21:57 | 4.04.2014 о 21:57
  Permalink

  Взагалі то у Надала і так довіра вища ніж у будь-яких кандидатів у мери чи колишніх мерів. Про яке відновлення ви говорите??

  • 11:02 | 5.04.2014 о 11:02
   Permalink

   А оце вже не треба. Деякі люди дотепер згадують Кучеренка при якому в місті кожен камінчик був порахований. Яка в Надала довіра видно з щоденної кількості людей під міською радою. Якби йому довіряли то не приходили з криками. Неспорю він заслужив чимало довіри. Але він зі свободи а вона себе дискредетує зараз. Та й цікавість людей до того звідки в нього гроші на поїздки і на дачі закордоном тоже не просто так. Якшо ти бізнесмен і маєш гроші на такий віддих то чому боїшся показати?

 • 10:44 | 5.04.2014 о 10:44
  Permalink

  Надал має право на приватне життя. Перестаньте займатися провокаціями!

  • 11:04 | 5.04.2014 о 11:04
   Permalink

   Янукович тоже мав право на приватне житя. В Междугір”ї. За гроші українців.

 • 11:05 | 5.04.2014 о 11:05
  Permalink

  Ну як обійтися без Надалівських коментаторів! Вам що є що ховати? Нехай покаже якщо він не боїться і не приховує нічого!!! А ще міг би і про нерухомість у Австрії та Іспанії розповісти. Та нехай не забуде що має 2 закордонних паспорти.

 • 11:15 | 5.04.2014 о 11:15
  Permalink

  не треба рівняти надала і свободу. він же не свободу за кордон катає. і землі крадені партії не перепадають. паршива вівця, від якої не може відкараскатися ціла міська організація!!!!

Коментарі вимкнені.