Студентка із Криму в Тернополі відразу потрапила в обійми “Тріоди” (фото)

У студентській спільноті педагогічного – поповнення. Другокурсниця із Криму Олена Петрусевич, уродженка Запоріжжя, 4 квітня приїхала у наше місто, де продовжить здобувати вищу освіту.

Коли на Кримському півострові ситуація вийшла із під контролю, дівчина вирішила припинити своє навчання у Кримському гуманітарному університеті у Ялті. Зізнається, була змушена зробити це, адже її погляди там не розділяли. Олена брала участь у проукраїнських майданах.

Серед низки вузів обрала саме Тернопільський педагогічний. Навчання продовжить на 2 курсі Інституту педагогіки і психології відділення «Початкова освіта». Студентка розповіла, що у Криму попереджали: на західній Україні її переслідуватимуть через російську мову, якою спілкується. Проте, їхати у Тернопіль їй було зовсім не страшно. У файному місті дівчина вперше.

Із плакатами «Оленко, ласкаво просимо!», «ТНПУ запрошує кримських студентів», «Тернополянка ти тепер – тебе вітає універ», із музикою та прапорами студентку із Криму на пероні залізничного вокзалу зустріли студентський актив та профспілка ТНПУ. Познайомитися прийшли і другокурсники спеціальності «Початкова освіта», з якими навчатиметься Олена Петрусевич. Це їхня перша зустріч. Гурт «Тріода» – випускники педагогічного та фіналісти всеукраїнського шоу «Х-фактор», також привітали студентку із Криму у Тернополі та запевнили, що навчатися у нас їй сподобається.

«Ми маємо багаторічний досвід співпраці із студентами різних регіонів України, – розповів голова профспілкового комітету студентів ТНПУ Володимир Місько. – Тому ніяких проблем із адаптацією Олени не буде. Сьогодні ми зібралися тут дружньою університетською родиною аби продемонструвати, що ми – єдина країна, ми – солідарні і раді приймати кримських студентів у себе. Таку зустріч забезпечимо кожному, хто вирішить продовжити навчання у нашому вузі».


Катерина Швець, ТНПУ

Тернопільський національний педагогічний універс

Коментарі вимкнені.