Тернополяни так засиділися у соцмережах, що попали у ТОП-10

За даними Пошуку в блогах Яндекса, Фейсбука та «ВКонтакте», у соціальних мережах зареєстровано понад 30 мільйонів українських акаунтів. Попереду за кількістю облікових записів «ВКонтакте» — близько 20 мільйонів, на другому місці Однокласники з 6 мільйонами, завершує трійку Фейсбук ― 2 мільйони.

Топ-10 міст України з високим проникненням соціальних мереж:

 1. Київ
 2. Одеса
 3. Львів
 4. Донецьк
 5. Дніпропетровськ
 6. Сімферополь
 7. Тернопіль
 8. Луганськ
 9. Харків
 10. Севастополь

У всіх містах України «ВКонтакте» значно популярніший за Однокласників, а вони — за Фейсбук. Виняток становить лише Одеса, де Фейсбук користується трохи більшою популярністю, ніж Однокласники.

Серед українських користувачів «ВКонтакте» дещо більше чоловіків, серед користувачів Фейсбука та Однокласників — жінок. У «ВКонтакте» найбільше користувачів у віці 20-22 років, у Фейсбуці — 24-26 років, в Однокласниках — 27-29 років.

У Твіттері українських мікроблогів близько 300 тисяч, найбільше акаунтів припадає на Київ, Одесу, Харків, Дніпропетровськ і Львів.

Щодня користувачі Твіттера в Україні залишають близько 90 тисяч записів. Середня довжина українського твіту російською мовою — 72 символи, українською — 84.

За останні півроку найактивніше українці у Твіттері обговорювали Євробачення, Євро-2012 та Олімпійські ігри. При цьому практично протягом усього часу список трендів Твіттера не залишав хештег #ukraine.

-1 thoughts on “Тернополяни так засиділися у соцмережах, що попали у ТОП-10

 • 15:28 | 21.09.2012 о 15:28
  Permalink

  Третя частина житлового фонду Тернополя – це панельні будинки, облицьовані плиткою. Більшість з них зводили ще у вісімдесятих роках минулого століття.

Коментарі вимкнені.