Тернопільщина все ближчі стосунки має з Півднем

05 грудня в Тернопільській облдержадміністрації відбулося підписання угоди про співпрацю у сфері туризму та рекреації між департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА й управлінням туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації.

 З боку Тернопільської ОДА угоду підписав начальник управління розвитку туристичної інфраструктури адміністрації Назар Яворський, а з боку Херсонської – заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Сергій Шкарупа

«Херсонщина – Столиця Таврійського краю -є потужним туристичним регіоном України, досвід якого для Тернопільщини стане надзвичайно корисним, – наголосив Назар Яворський. – Сьогодні, в час нестабільної ситуації у державі, туристичні потоки в межах країни зменшились, тому наше завдання, як Тернопілля, так і Херсонщини, презентувати потенціал та можливості областей для залучення якомога більшої кількості туристів, у тому числі й  іноземних».

Справді, цьогоріч туристичні потоки на півдні України істотно зменшилась. Так, за словами Сергія Шкарупи, якщо у минулому курортному сезоні Херсонщину відвідало близько 2,5 млн відпочиваючих, то цього сезону їхня кількість зменшилась до 2,2 млн.

«Разом з тим,  цього року  до нас на відпочинок приїжджали туристи з Харківщини, Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини, які раніше обирали для оздоровлення Крим», – розповів Сергій Олексійович.

За його словами, в рамках угоди Херсонська адміністрація має на меті запозичити у Тернопільської ОДА досвід у напрямку розвитку сільського зеленого туризму.

Коментарі вимкнені.