Отруєна вода зовсім скоро може потекти і з кранів тернополян?

Місцеві екологи б’ють на сполох, адже непотріб із сміттєзвалища забруднює воду, яка потрапляє у крани тернополян.

Нинішній мер Тернополя, свободівець Сергій Надал, переконує, що в Тернополі більше шести років не існує проблеми зі сміттям. Адже саме шість років тому завдяки сміттєвому скандалу чиновнику вдалося перемогти на виборах.

Тоді він пообіцяв раз і назавжди вирішити проблему із Малашівським сміттєзвалищем, куди звозять непотріб з усього Тернополя.

Побудувати сміттєпереробний завод у Тернополі обіцяють вже десять років поспіль. Та далі обіцянок справа не йде. Активісти переконують: справу спускають на гальмах, бо владі це просто не вигідно.

Щороку наближені до мера компанії, які займаються вивозом відходів, отримують 25 мільйонів гривень за свої послуги. Везуть непотріб у Малашівці, хоча полігон – несанкціонований

А ось жителі ближніх сіл роками скаржаться на нестерпний сморід та антисанітарію. Аби стримати гнів селян, міська влада виплачує їм кошти на оздоровлення. Втім люди готові на все, аби лише сюди перестали вивозити сміття.

Про небезпеку для життя людей говорять і екологи. Хімія з відходів потрапляє у ґрунтові води, а з ними і до криниць. Отруєна вода зовсім скоро може потекти і з кранів тернополян.

Втім коли проблему із сміттям у Тернополі вирішать – прогнозувати не береться ніхто. Поки міська влада вчергове розглядає можливість будівництва сміттєпереробного заводу, люди продовжують жити за крок до екологічного лиха.

Сюжет http://24tv.ua/

-1 thoughts on “Отруєна вода зовсім скоро може потекти і з кранів тернополян?

  • 09:39 | 13.06.2016 о 09:39
    Permalink

    Проблема сміття це проблема людства.А особливо у відстающих народів.Іще в 19 столітті Александр Гумбольд австріяк після відвіден Галіціі був пораженний нашим населеням грязним і засміченим.Він порівнюва нас із папуасами Новоі Гвінеі.Пройшло багато років і як гноівку лили в ріку а попіл на дорогу висипали нічого не змінилося.Не дурно нас називали руською свинею і кабаньєм через нашу склоність смітити.Навіть у Європі як побачиш на вулиці напльоване насіння із соняшника одразу бачиш що тут своі були тобто не кацапи.

Коментарі вимкнені.