У Тернополі за символи українства роздають гроші

Vinochok27 конкурсанток подали свої заявки на участь у конкурсі «Найкрасивіший український віночок», який організовують у рамках фестивалю «Галицька дефіляда». Сам фестиваль відбудеться у парку ім.Т.Шевченка, під час якого й нагородять переможницю конкурсу грошовим призом – п’ятьмастами гривнями.

Як розповідають організатори конкурсу, на скриньку надійшло 27 заявок від молодих дівчат та від батьків, які подали на конкурс фотографії своїх дітей в українських віночках.

Одні учасники конкурсу – сім’я Чирських на конкурс подала фото своєї 4-річної донечки Христинки. Вони написали, що беруть участь у конкурсі на «Найкрасивіший український віночок» з благодійною метою. Якщо виграють, то кошти передадуть на лікування тернопільського волонтера Богдана Кіндія.

Організатори проводять голосування у два етапи. На першому – до середи, 15 червня потрібно просто поставити «вподобайку» під кращим фото українського віночка у групі фестивалю http://vk.com/galychdefilyada?w=wall-70792450_462, потім до початку буде тривати другий етап голосування через сайт. Голоси додадуться і так визначиться переможець.

Коментарі вимкнені.