Тернополяни, знайдіть мотивацію для голосування у відомих українців! (мотиватори)

Фотопроект було створено групою ініціативної молоді у межах проекту «Обери своє майбутнє». Основна мета – загітувати якомога більше молодих українців голосувати на парламентських виборах 2012 року. Вже близько місяця група проводить активну роботу в мережі Інтернет, готується також офлайнові заходи, зокрема, проведення флешмобів у містах Львів та Донецьк та поширення агітаційних листівок у Києві, Івано-Франківську, Львові, Тернополі та інших містах.

Навіщо молоді голосувати?  Питання тотожне із тим, навіщо молоді взагалі щось робити для держави?  Адже всі ми хочемо бути активними, впливати на людей та події навколо нас, досягати успіху. А держава, говорячи мовою бізнесу, – це наш партнер і, якщо ми не навчимося співпрацювати з нею, вести з нею діалог, досягнути успіху в Україні нам буде значно важче.

Тут показовий коментар одного молодого українця: «Насправді ми всі переймаємось, кожен вболіває за своє омріяне майбутнє, але з тим впевнено вірить у слабкість рішень та непохитність бар’єрів. Так, часто з нами вчиняють нечесно і підло, але цьому є причина. Де амбіції тих прогресивних українців, яких я зустрічаю щодня? Наші прагнення переживуть нас самих, якщо від них триматися осторонь. У кожного є голос, і ним треба користуватися».

А поки пропонуємо переглянути фотографії та ознайомитись з мотивацією тих відомих вам українців, які точно знають, чому вони йдуть на вибори.

Приєднатись до проекту можна у соціальних мережах :

http://www.facebook.com/chooseyourfuture2012

http://vk.com/choose_your_future

https://twitter.com/Go_to_do

Коментарі вимкнені.