Тернополянин добровільно вступив до лав терористичної групи «народна дружина»

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини тернополянина, який у складі терористичної групи «народна дружина лнр» брав участь у веденні бойових дій проти військовослужбовців Збройних Сил України.

Слідчі тернопільського управління СБУ встановили, що у 2012 році 18-річний уродженець Тернополя разом із родичами переїхав у Луганськ. Через три роки, після захоплення міста бойовиками, він добровільно вступив до лав терористичної групи «народна дружина», яка  разом із іншими незаконними воєнізованими формуваннями «лнр» чинила збройний супротив українським захисникам.

 

У складі терористичної групи зрадник вів бойові дії проти військовослужбовців ЗСУ, чергував на блокпостах, патрулював тимчасово окуповані території Луганської області та незаконно утримував у штабі «народної дружини» патріотичних жителів Донбасу. Крім того, він залякував фізичною розправою та завдавав побоїв працівникам окупованих підприємств, які брали участь у акціях громадянської непокори.

 

Служба безпеки завершила розслідування протиправної діяльності бойовика і направила до суду обвинувальний акт із доказами його вини. За порушення ст. 258-3  (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

 

Обвинуваченого оголошено у розшук, оскільки він переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території. Тривають комплексні заходи для його притягнення до фактичної відповідальності.

 

Розслідування проводилося за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури

Коментарі вимкнені.