Тернополянин вже відремонтував частину однієї з найгірших доріг України – Золочівської об’їзної

Майже півтора кілометри однієї з найгірших доріг України – об’їзної міста Золочів, вже відремонтовано. Ініціатором відновлювальних робіт є тернопільський спеціаліст-дорожник Юрій Лазаренко, який сьогодні очолює Службу автомобільних доріг у Львівській області.

Перед Юрієм Лазаренком, при призначенні в квітні поточного року на посаду  начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області, постало безліч нагальних питань, які терміново потрібно вирішувати: привести мережу доріг Львівщини до належного стану, розпочати ремонт на найважчих ділянках автодоріг, які не витримують жодної критики.

Однією з таких доріг є Н-02 Львів – Тернопіль, на котрій пропущено  три-чотири  міжремонтні періоди. Тому на цій дорозі утворились ділянки доріг км 11+256 –км 17+550, км 25+550 – км 30+400, км 68+000 – км 72+000, котрі потребували термінового ремонту. На двох ділянках вже проведено ремонт.

Найважча ситуація склалась на ділянці км 68+000 – км 72+000  на об”їзді м. Золочів. Очевидно, що ремонтувати дану ділянку потрібно і негайно, проте…

Проте цю ділянку не було включено в жоден перелік робіт на 2014 рік, як і не передбачено виділення коштів для проведення ремонту.

«Після свого призначення з перших днів мені довелось протягом місяця особисто проїхатись дорогами Львівської області, і буквально на коліні вносити зауваження до планів робіт на 2014 рік. – пригадує Юрій Лазаренко. Для себе я склав свій рейтинг доріг, які необхідно терміново приводити до належного стану. Неймовірними зусиллями мені довелось шукати кошти на ремонт даної дороги.

Що стосується об’їзду міста Золочів, Юрію Лазаренку вдалось відшукати кошти на ремонт дороги  в Укравтодорі. З спецфонду Укравтодору виділили 3 млн.грн., хоч загальна вартість робіт становить 28,9 млн.грн.,  що дозволило провести тендер і розпочати роботи 2 листопада.

І знову звично ситуація – кошти, тобто їх відсутність.

Проте Юрію Лазаренку вдалості знайти порозуміння з підрядною організацією, яка приступила до виконання робіт.

Станом на сьогодні виконано робіт на 5,4 млн.грн.  Відновлено та стабілізовано дорожню основу та укладено вирівнюючий шар покриття на 1300м/п.  Зараз переді мною стоїть завдання відновити ще хоча б кілометр даної дороги , а решту привести в проїзний стан, щоб навесні продовжити роботи,- зазначив Юрій Лазаренко.

 

Довідка: на даній ділянці передбачено відновлення та зміцнення дорожньої основи методом холодного ресайклінгу з подальшим влаштуванням дорожнього покриття асфальтобетоном. Виконання ремонту доріг таким методом надає 10 років гарантії на дорожню основу та 3 роки на верхній шардорожнього покриття.

Коментарі вимкнені.