ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич: як це було

Вчора, 11 грудня, перебуваючи на Тернопіллі, ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.    

Лілія  Гриневич не вперше відвідує цей університет – у вересні вона побувала в ТНПУ ім.В.Гнатюка на традиційному ярмарку професій “Гостини в ТНПУ” разом з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Цього разу Міністр освіти і науки України поспілкувалася з викладачами та студентами університету в “Клубі успішних людей”, поцікавилась навчально-виховним процесом і, за традицією, отримала посвідчення стейкхолдера.

Стейкхолдер

з ректором

Міністр освіти і науки України

з О.Писарчук

зі студентами

вручення
В актовій залі була організована зустріч з педагогічною громадськістю міста. Ректор університету проф. Богдан Богданович Буяк представив присутнім шановних гостей.

представлення

шановні гості

Міністра освіти і науки України Лілію Михайлівну Гриневич супроводжували начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Зіновіївна Хома, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Петрівна Похиляк, голова Тернопільської ОДА, випускник історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка Степан Степанович Барна.

візит

В залі були присутні викладачі, студенти, працівники університету, представники дошкільних, середніх, професійно-технічних закладів освіти.

представники

гості

Після ємкого вступу Лілію Михайлівну Гриневич – огляду ключових питань освіти зустріч планово перейшла у формат запитань і відповідей.

встуа

В.Брославський

оплески

Міністр намагалася приділити увагу рівною мірою  всім галузям освіти – дошкільній, шкільній, професійній, вищій. Йшлося також про інклюзивну і дуальну освіту. Окремо Лілія Гриневич  наголосила на важливості позашкільної освіти. Піднімалися питання заробітних плат, фінансування, ефективного використання коштів, викликів, що ставить перед освітянами НУШ. На жаль, за браком часу Міністр не змогла детальніше зупинитися на питаннях, що стосуються вищої школи.

 

Під час зустрічі велася пряма трансляція з зали в мережі Фейсбук, повний відеозапис можна переглянути на сторінці університету.

Зустріч проходила в атмосфері дружнього співробітництва та завершилася на діловій оптимістичній ноті.

Попередньо в фойє університету відбувся брифінг міністра освіти й науки України Лілі Гриневич.

брифінг

Під час брифінгу Лілія Михайлівна розповіла про педагогіку співробітництва та представила нове видання – методичні рекомендації для початкової школи, що допоможуть вчителям глибше зрозуміти суть освітньої реформи, та відповіла на запитання.

Методист відділу у справах молоді
ТНПУ ім.В.Гнатюка
Юрчак Людмила Ростиславівна
Джерело: офіційний сайт ТНПУ

Коментарі вимкнені.