Це відео в Youtube зібрало понад 170 тисяч переглядів, а сам інцидент на слуху у кожного другого тернополянина


Тернопільські “афіцери за Росію до канца” – це відео зібрало в мережі youtube понад 170 тисяч переглядів, а сам інцидент на слуху у кожного другого тернополянина. Нагадаємо, що нещодавно в одному з розважальних закладів Тернополя представники силового відомства замовили пісню Газманова, в якій прославляється “гідність та честь” російських офіцерів, й витанцьовували під неї зі своїми супутницями.

“Ми вважаємо недопустимим, щоб у будь-яких закладах України звучала подібна музика, а люди, які захищають северенітет нашої держави, були її прихильниками. Війна триває не тільки на Сході України, але й у наших головах”, – каже Голова ТОО Молодіжного Націоналістичного Конгресу Микола Мисак.
В цю неділю активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) та НВР ” Правий Сектор” відвідали місце інциденту, ресторан “Галич”, щоб вказати власникам закладу на всю аморальність таких розваг у світлі сьогодення.
Як повідомлялося, рішенням виконкому міської ради Тернополя ще в 2016 році було заборонено пісні Газманова, Кобзона, Лєпса, Боярського та ще десятьох російських виконавців. Ця музика не повинна лунати у громадських місцях, маршрутках, закладах харчування та торговельно-розважальних центрах.
Активісти заспівали повстанських пісень та закликали адміністрацію ресторану надалі контролювати репертуар. Відвідувачі підтримали таку ініціативу, а керівництво ресторану публічно вибачилося за це (дослівно) “нещастя”.

Comments are closed.