Цілі райони Тернопільщини можуть залишитися без електропостачання

В зв’язку із черговим пониженням температури навколишнього середовища, яке очікується з восьмого по тринадцяте лютого цього року, значно зросте навантаження енергосистеми. Особливо це небезпечно, коли перевищення граничного навантаження відбувається в години вечірнього максимуму навантаження енергосистеми (з 17 години 30 хвилин до 21 години 30 хвилин).
“Так, при значному зниженні температурних показників, яке спостерігалося на початку лютого, наша область перевищувала допустиме навантаження більш ніж на 40 мегават або на 15 відсотків від граничної величини, – розповідає директор енергозбуту ВАТ “Тернопільобленерго” Сергій Оляніцький. – Така ситуація може бути причиною автоматичного вимкнення ліній електропередач в області, в результаті чого цілі райони Тернопільщини можуть залишитися без електропостачання”.
З метою уникнення подібного енергетики звертаються до споживачів, особливо населення, з розумінням віднестись до оцінки даної ситуації. Та, по можливості, зменшити споживання електроенергії в години вечірнього максимуму, особливо із 17 години 30 хвилин до 21 години 30 хвилин, шляхом вимкнення електронагрівального обладнання та інших приладів, які використовуються без гострої необхідності. В інший період доби споживання електроенергії може здійснюватись без обмежень.

Коментарі вимкнені.