Цьогоріч День Незалежності відзначили у Кременці

unnamed (4)  unnamed (5)unnamed (3)День Незалежності України цього року відзначили не в Тернополі, як це відбувалося традиційно, а в Кременці. За словами керівництва області, святкування національного свята у районному центрі зайвий раз покаже, що не лише місто Тернопіль, а ціла область має неабиякий потенціал.

Участь в урочистостях взяли представники Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Цього року святкування Дня Незалежності у Кременці є дуже насиченим: всеукраїнський флешмоб з виконанням державного гімну, пряма трансляція святкувань зі столиці та телеміст, веломандрівка, товариський матч з футболу, урочиста хода містом та ще багато інших розваг. Вперше на День Незалежності був піднятий національний прапор на горі Боні, яка є родзинкою Кременця, – розповів керівник Секретаріату територіальної організації Володимир Дзудзило. – Передовсім все це дозволить залучити до святкування не лише жителів Кременця, а й краян з інших районів і таким чином популяризувати цікаві та визначні місця нашої області».

Коментарі вимкнені.