Ту Любу всі люблять, навіть якщо вона і Вовк

Сьогодні червоним сяє 29 травня на календарі у багатьох знайомих тернопільської журналістки, волонтера, цікавого блогера, гарної молодої мами Люпки Вовк. Бо – у неї нині іменини. В цей день прийнято не тільки знати собі, а й розповідати іменинниці все, що думаєш про неї доброго. А оскільки негативних сторін намне відомо, віритимемо, що їх  і нема.

Знаємо ЛюПку як сильну, впевнену в собі жінку, але її вразлива душа часом занадто близько сприймає проблеми. У її косметичці завжди є аксесуар, який хочеться позичити, – неперевершена посмішка. Тому зустріч  з нею – то масивний кавалок щастя! Вона людина, якій не властиво зраджувати, підставляти підніжку (хіба у басейн з цукерками), злословити. Недарма ж тернополяни визнали нашу ЛюПку однією зі ста найкращих громадян Файного міста.

Отож, правом, наданим нам транслюємо найкращі емоції на вівтар ЛюПки Вовк. Бажаємо тобі, дорогенька, ще більше енергії, запалу, приємнощів у кожному з 365 днів, з яких, знаємо, добре перепаде і оточуючим. Бажаємо ще, аби проїзд у маршрутках Твого міста знов був по 2 гривні, а долар по 8, і щоб виявилося, що мер насправді чесний. І щоб довкола не було війни. Мрій і збувай!

Твій «Погляд»

-1 thoughts on “Ту Любу всі люблять, навіть якщо вона і Вовк

  • 20:37 | 29.05.2015 о 20:37
    Permalink

    Вітаємо наш Любий Вовчику! Та дякуємо!!! Дякуємо просто що ти є! Що ти саме така, що з гідність та з гордо піднятою головою долаєш всі життєві буревії та впернено, мужньо та ніжно крокуєш вперед до нових висот та звершень, Та не забуваєш ще й подати руку допомоги всім хто того потребує! Ти гідна доня Свого Роду! Любимо Тебе такою! Твоя Вовча Зграя!

Коментарі вимкнені.