Морське водолазне судно «Почаїв» потребує підтримки

Зліва направо: Командир судна "Почаїв" Дмитро Симоненко, Почаївський міський голова Василь Бойко, старший матрос судна "Почаїв" Павло Теличко.
Зліва направо: Командир судна “Почаїв” Дмитро Симоненко, Почаївський міський голова Василь Бойко, старший матрос судна “Почаїв” Павло Теличко.

Як розповів “Погляду” депутат Почаївської міської ради, волонтер Тарас Паляниця, нещодавно з робочим візитом на Кременеччині побував командир морського водолазного судна “Почаїв” Дмитро Симоненко.

“Нещодавно мав честь познайомити командира судна «Почаїв» з мером нашого міста Василем Бойком, – зазначив Тарас Паляниця. – В рамках зустрічі із Почаївським міським головою увагу було зосереджено на плані співпраці між екіпажом судна та міською радою. Цю зустріч можна вважати успішним стартом шефської допомоги судну від місцевої влади”.

Дмитро Симоненко відвідав Почаївський історико-художній музей, детальну екскурсію провела Тетяна Адамович. Ймовірно, незабаром в цьому музеї буде експозиція, присвячена судну “Почаїв”.

Також командир судна побував у Почаївській Лаврі. Дмитро Валентинович зізнався, що хоч сам родом із Тернопільщини, але в Почаєві побував вперше, враження приємні.

Почаївський міський голова Василь Бойко: “Було надзвичайно приємно познайомитися з командиром судна, названого на честь нашого міста. Пан Дмитро зберіг вірність Україні, вийшов з окупованого Криму, продовжив службу в строю ВМФ України. Під час зустрічі побачив у ньому велике бажання діяти, покращувати судно, оновлювати, вдосконалювати флот. Це – людина віддана своїй справі, яка не сидить у кріслі, чекаючи наказу. Таких варто підтримувати”.

За словами Тараса Паляниці, військово-морський флот сьогодні потребує допомоги, як ніколи. “Ми вже чітко побачили, на що здатен наш названий “брат”, — каже депутат. — Сьогодні ніхто не може дати гарантій, що агресор не вдарить з моря. До того ж маємо тривожні “дзвінки” з півночі Криму. Це є знаком того, що Путін не залишить загарбницьких намірів. Росії неабияк дорого обходиться утримування анексованого Криму і, як ковток свіжого повітря, вона потребує сухопутного коридору, що з’єднає півострів з материковою частиною. Відтак, український флот має бути готовий дати відсіч, гідно зустріти ворога. Для цього зараз потрібно підтримати наших моряків. Почаївська міська рада – не тільки орган місцевого самоврядування, вона має і представницькі функції – представляє всіх жителів Почаївської громади. Армія має знати, що захищає свою країну, свою землю, своїх громадян, а громадяни підтримують свою армію”.

Коментарі вимкнені.