У Бережанах таки щось пороблено (фото)

В Бережанах таки щось пороблено…! Злодії крадуть навіть в білий день не боячись ані Бога, ані відповідальності … Сьогодні по вул. Рогатинській поблизу заводу «Керамік» самооборонці запідозрили осіб, які ще з ранку з лопатами в руках поралися біля зелених насаджень на території цегельні.

Результатом їхньої посильної «праці» стало те, що три декоративні туї висотою 8-10 м., вік яких, за попередніми оцінками, становить понад 20 років, були акуратно викопані та упаковані у целофан. «Робочі» тільки закінчили викопувати, як до них завітали представники Бережанської Самооборони та громадські активісти. На запитання, навіщо вони  викопують дерева, хлопці відповіли, що їх найняв для цієї роботи Андрій Романович з Бережан, який зараз приїде і дасть усі пояснення.

Проте Андрій Романович так і не приїхав, натомість на місце скоєння злочину прибули бережанська міліція та представники екологічної інспекції, які зафіксували факт злочину. Його учасників, міліціонери відвезли у райвідділ на свідчення, адже хлопці почали сплітати різні байки та легенди з приводу скоєного. На місце злочину прибув голова Бережанської районної ради п. Степан Кленик. Цікаво, а чи знав про це керівник заводу «Керамік» п. В. Чибрас, на території якого викопували туї?…

Віримо у те, що правоохоронці докладуть максимум зусиль аби знайти тих, хто був замовником дерев!

Самооборона

Коментарі вимкнені.