У День захисту дітей «УДАР» дарував радість

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Тернопільська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», благодійний фонд Ігоря Яворського «Мрії збуваються», ТОВ «Українське морозиво» та власники кафе “Джелато мафія” вирішили об’єднати свої зусилля, щоб зробити життя дітей кращим та цікавішим.

Вони запросили найбагатодітніших матерів Тернополя із їхніми дітьми поласувати італійською піцою морозивом та солодощами у «Джелато мафія».  Наталія Задойона (мати вісьмох дітей)  та Наталія Медвідь (мати шістьох дітей) завітали сьогодні зранку у сімейну піцерію.  Зізнаються, що раніше ніхто не здогадувався зробити їм таку приємність.

Діти навперебій замовляли собі напої, а коли офіціанти вносили величезну піцу «Фамілія», то всі завмерли від подиву. Поснідавши смачною піцою, діти посмакували морозивом і з вдячністю попрощалися із гостинними хазяями «Джелато мафії».

Ігор Яворський, організатор акції, голова благодійного фонду «Мрії збуваються» зауважує, що подібний захід вони проводять не вперше.

 «Ми задумуючи цю акцію спільно з «УДАРом», – каже Ігор Яворський, – прагнули подарувати дітям із багатодітних сімей можливість дозвілля, яке вони собі можуть дозволити дуже рідко. Я думаю, що емоції від такого святкування у них вируватимуть ще довго.  А це найбільше задоволення для нас, адже дитяча радість – непідкупна, вона завжди щира. Ми раді, що змогли подарувати таку радість цим сім’ям»

ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» вітає усіх батьків та дітей із цим святом і бажає ніколи не забувати про те, що позитивні емоції – це безцінний подарунок!

Коментарі вимкнені.