У Файному місті відбувся спортивно-любительський фестиваль “Ternopil StreetFishing Fest” (фото)

У Тернополі 30 березня чудово пройшов перший і далеко неостанній спортивно-любительський фестиваль “Ternopil StreetFishing Fest”.

Всі рибалки Тернопільської області зібрались біля набережної Тернопільського ставу в районі парку Шевченка для того, щоб взяти участь у цьому фестивалі-змаганні.

Фестиваль-змагання проводяться у три тури в один день. Підтримали його проведення Федерація Риболовного Спорту Тернопільської області. Особливістю змагань є те, що участь у них можуть взяти всі охочі «від професіоналів до дітей, які бачили колись як тато ловить рибу» – жартує президент Федерацій Рибного Спорту Тернопільської області Олег Дида

«Фестиваль проводиться з метою популяризації рибного спорту, зокрема берегового спінінгу. – зазначив пан Олег. – Тут учасники можуть підвищити свою спортивну майстерність та удокноналити техніку володіння спінінгом та спортивними снастями. Непрофесіонали мають унікальну можливість навчитись, набратись досвіду і, можливо, виграти, адже новачкам завжди щастить».

Ще однією особливістю даного фестивалю є той факт, що «під час рибалки жодна риба не постраждає». Тобто весь улов після зважування відправлять назад у воду. Так організатори хочуть привернути увагу до того факту, що в найблищому майбутньому наші діти зможуть подивитись як виглядає риба, тільки на фотографіях.

Підтримали таку ідею всі учасники. «Особисто я дуже люблю рибу, і рибалку. Але для приготування купую її в магазині. Рибалка для мене це вид спорту завдяки якому можна відпочити, розслабитись» – каже учасник фестивалю-змагань Віталій.

В кінці дня відбулося нагородження переможців. Трьох найкращих та найактивніших рибаків нагородили медалями та грамотами за участь у фестивалі-змаганні «Ternopil StreetFishing Fest».

Свобода

Фото Sergey Hrob

Коментарі вимкнені.