У гуртожитку, який горів, не було навіть вогнегасника

18 лютого близько одинадцятої години ночі у гуртожитку №2, що по вулиці Максима Кривоноса 2а здійнявся галас та крик- почалась пожежа.

За словами студентів, загорівся щиток з напругою, де контролювалося світло цілого крила сьомого поверху.

«У нашій кімнаті лише полягали спати, як почало нести смородом з коридору. Дихати не було чим», – говорить одна з жителів гуртожитку.

Налякані студенти почали метушитись,  а вахтова розганяла їх по кімнатах і погрожувала, що в усіх будуть великі проблеми через пожежу.

За словами студентки: «Не дивно що такий інцидент стався в цьому гуртожитку, адже він старий і немає ймовірності що завтра не буде витоку газу і не станеться якогось вибуху. Мені страшно повертатися до кімнати. Починаючи з п’ятого поверху немає чим дихати, а нас розганяють по кімнатах. Імовірно у пожежі звинуватять студентів, бо в гуртожитку навіть не знайшлося вогнегасника».

Плату за гуртожиток було збільшено, проте покращень жодних. А ставлення працівників просто безвідповідальне.

Вже опівночі мешканці повернулися до задимлених кімнат з роздумами «чого ж чекати вранці». Всіх цікавить одне питання: коли відновлять світло.

Анна Кравець

-1 thoughts on “У гуртожитку, який горів, не було навіть вогнегасника

  • 14:49 | 19.02.2013 о 14:49
    Permalink

    а все тому що іспектори з пожеж.нагляду ходят тільки по підприємцях, бо з них вигода є .. вже аж коли станеться пожежа тільки тоді прийдуть і будуть перевіряти протипожежні заходи беспеки в таких установах.. а вогнегасників нема тому що дирекція гуртожитку думає про свої фінансові потреби, а не про безпеку та лад студентів.

Коментарі вимкнені.